Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hydroxypeel medikal cilt bakımı

Hydroxypeel medikal cilt bakımı

 

CİLT BAKIM SİSTEMLERİNDE İNOVATİF YENİLİK

  Hydroxy Peel 9in1 aqua peeling, jetpeeling ve me-kanikpeeling teknolojileri-ni kullanan kaliteli ve etkili bir sistemdir. Hydroxy Peel yöntemi cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, koruma bakım işlemlerinin kombine edildi-ği non-invaziv bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde kolayca ulaşmanızı sağlayan yeni, tek-nolojik bir cihazdır.

Aqua Peeling; cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır. Uygulama tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

 

Hydroxypeel ile biz ne yapıyoruz ?

Bütünüyle cilde bakım yaparak sizleri; geniş veya tıkalı gözenek problemlerinden, siyah nokta ve aknelerden, cilt tonu düzensizliğinden, sebum dengesizliğinden, cilt kuruluğundan, İnce çizgi ve kırışıklıklardan, sivilce ve lekelerden, cilt elastikiyeti kaybından, kurtarmaya yardımcı olur.

 

 Aqua Peeling ; cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır. Uygulama tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

  • Gözenek temizliği
    • Siyah noktarın giderilmesi
    • Gözenek sıkılaştırma
    • Cilt dokusunu ve yapısını güçlendirme

SOLÜSYONLAR

A – AHA Solition Tüm cilt tipleri için

B – Salicylic Acid Cleansing Solition Yağlı, karma ve akne eğilimli ciltler için

C – Solition Nemlendirme ve besleme

D – Cleanser Temizleme

A – AHA Solition
  Glikolik asit (AHA) soyucu özelliği ile cildi ölü hücrelerden arındırarak pürüzsüzleştirir. Aynı zamanda canlı ve parlak cilde kavuşmayı sağlar. Yaşlanma belirtilerini azaltır, akne ve akne izlerini giderilmesine yardımcı olur. Ciltte su tutucu ve nemlendirici etkisi ile birlikte soyucu nemlendirici olarak nitelendirilir.

B – BHA Salicylic Acid Cleansing Solition
  Yağlı ciltler ve T bölgesi için kullanılır. Salisilik asit (BHA) soyucu özelliği ile cildi tahriş etmeden arındırır. Sebum salınımını dengeleyerek, yağlı ciltlerdeki problemin azalmasında yardımcı olur.

C – PHA Solition
  AHA PHA ve BHA işlemlerin sonrası uygulanarak bitkisel ekstrat karışımının cilt altına emilimini sağlar. Sekiz çeşit bitkisel karışımdan oluşmaktadır. Özel formülü sayesinde cildi yumuşatır, yatıştırır ve derinlemesine nemlendirir.

D – Cleanser
  AHA, BHA, Essence işlemleri sonrası sistemden geçirilerek sistem tüpleri içindeki kalıntıların temizlenmesine ve aktif sistem temizliğine yardımcı olur.

GELECEĞİN CİLT BAKIM TEKNOLOJİSİ

LED TERAPİ

Led Terapi uygulaması cildin iyileşme süresini hızlandırır. 4 Mevsim sorunsuz bir şekilde uygulanabilir ve tüm cilt tiplerine uygun bir tedavi yöntemidir. Cilt bakım uygulamasından sonra cildin hassaslaşan yerlerine yapılan Led terapi uygulaması cildin sakinleşmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle hassas ciltlerde etkili bir yöntemdir.

LIFTING

Cerrahi bir uygulama olmayan Lifting, sarkmış yüz kaslarını sıkılaştırır. İşlem esnasında kaslar istemsizce hareket eder ve bu şekilde cilt gerilir. Yüzün tüm kaslarını harekete geçirir. Böylece yüz kasları sıkılaşır ve gerginleşir ve lifting etkisi ortaya çıkar.

SOĞUK UYGULAMA BAŞLIĞI

Güçlü soğutma motoru sayesinde, yaptığınız tüm uygulamalar sonunda ciltteki hassasiyeti gidermek cildi rahatlatmak ve ciltteki yangıyı almak için kullanılır. Soğuk uygulaması cildin sıkılaşmasına, stimulasyonun artmasına, ödeminin azalmasına, hassasiyetinin giderilmesine yardımcı olur.

ULTRASOUND

Ultrasound sistemiyle cildin alt tabakasına akustik enerji göndererek, cilde herhangi bir hasar vermeden cildi uyarıp sıkılaşmasını sağlayıp doğal görümünü veren bir uygulama tekniğidir.

SPREY

Oksijen Sprey işlemi kolay ve etkilidir. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu işlem hızlı ve konforludur. Cilt tespitini yaptıktan sonra cildin ihtiyacını karşılayacak tonik veya serumu bütün gözeneklere kolaylıkla yayılmasını sağlar.

ULTRA JET PEELING

Esnek ve değişken cildimiz yaş ilerledikçe, güneşin zararlı etkileri, yanlış beslenme, sigara tüketimi ve kullanılan hatalı kozmetik ürünlerden dolayı yıpranır, incelir ve kırışır. Ultra Jetpeeling uygulamasıyla birlikte cildimizin ihtiyaç duyduğu oksijeni, cildin alt katmanlarına ulaşmasını sağlıyoruz. Bu işlem cildin yağ salgılamasını dengeliyor. Uygulanan bölgenin metabolizmasını hızlandırıyor ve cildin biriken toksinlerden arınmasını sağlıyor.

ULTRASONIC PEELING

Etkin cilt soyma yöntemi: Bir dizi ses dalgaları sayesinde cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Oluşan ses dalgaları cildin, gözeneklerinin derinlerinde yer alan yabancı maddelerden, toksinlerden kozmetik kalıntılardan kurtulmasını sağlar.